VIII Ostrołęcki Bieg Papieski 2022

VIII Ostrołęcki Bieg Papieski 2022

Już w niedzielę 10 kwietnia odbędzie się VIII Ostrołęcki Bieg Papieski. Start o godz. 14.45 przy kościele farnym przy ul. Szwedzkiej 2.

Trzykilometrowa trasa biegu będzie wiodła tradycyjnie ulicami Starego Miasta po malowniczych i historycznych miejscach Ostrołęki. Start i meta przy pomniku Jana Pawła II przy ostrołęckiej farze.

Serdecznie zapraszamy zarówno doświadczonych zawodników, jak i tych, którzy po raz pierwszy chcieliby spróbować swoich sił na tym dystansie, by w ten sposób uczcić pamięć naszego rodaka Papieża św. Jana Pawła II, Patrona Ostrołęki.

Patronat nad imprezą objęli Prezydent Miasta Ostrołęki Łukasz Kulik, Przewodniczący Rady Miasta Wojciech Zarzycki i Starosta Ostrołęcki Stanisław Kubeł.

Zapisy już ruszyły, liczba miejsc ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń. W przypadku wolnych miejsc będzie możliwość zapisu również na miejscu.

Szczegółowe informacje i zapisy na stronie organizatora UKS Clan Ostrołęka lub na stronie firmy protimer – elektronicznego pomiaru czasu.

Zachęcamy i zapraszamy do udziału.

Źródło: Urząd Miejski w Ostrołęce

Previous Sukcesy Małych Niewidzialnych z Oczka
Next Start Ostrołęckiej Ligi Piłki Nożnej

Może to Ci się spodoba

Start Ostrołęckiej Ligi Piłki Nożnej

Rusza Ostrołęcka Liga Piłki Nożnej. Już w najbliższy piątek 1 kwietnia na boisku sztucznym im. Aleksandra Harabasza przy ul. Witosa rozpoczną się wyczekiwane amatorskie rozgrywki piłkarskie. Do rywalizacji o puchar Prezydenta

Knockout Boxing Night 19 w Ostrołęce

W minioną sobotę, 27 listopada, w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyło się wielkie sportowe wydarzenie: Knockout Boxing Night 19. Była to pierwsza od 15 lat profesjonalna gala

E-sport przyciąga coraz więcej graczy i widzów

Mistrzostwa w grach komputerowych ogląda blisko 256 mln osób na całym świecie. Rynek wart jest obecnie 0,5 mld dol., a w 2019 roku ma sięgnąć 1,1 mld dol. – wynika z szacunków Newzoo.

Pierwszy miesiąc rowerowego szaleństwa za nami

Z początkiem kwietnia rozpoczął się kolejny sezon ostro.bike – systemu rowerów miejskich. Oddano wtedy ponownie do użytku 40 sztuk jednośladów i rozlokowano je w 10 punktach na terenie miasta Ostrołęki.

Grand Prix Niemiec – czy Polacy powalczą o zwycięstwo na niemieckim torze?

W ramach czwartej rundy Grand Prix o tytuł indywidualnego mistrza świata w wyścigach żużlowych najlepsi zawodnicy pojadą na niemieckim torze w Teterow. Zawody odbędą się na Berging Arena. To dość

Przyjdź na spotkanie z Przemysławem Zyśkiem

Kultownia działająca przy Ostrołęckim Centrum Kultury zaprasza na pierwsze tegoroczne spotkanie z cyklu “Porozmawiajmy przy herbacie”, które odbędzie się 8 stycznia o godz. 15.00. – Gościem będzie Przemysław Zyśk –

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź