Grzejnik elektryczny – czy warto?

Grzejnik elektryczny – czy warto?

Rodzaj ogrzewania wybieramy w pierwszych etapach planowania i projektowania domu. Jeszcze przed wykopaniem pierwszych ton ziemi i wylaniu pierwszego fundamentu powinniśmy wiedzieć jaki rodzaj ogrzewania wybieramy do naszego wymarzonego domu. W projekcie i we wnioskach o pozwolenie na budowę już muszą się znaleźć informacje odnośnie rodzaju ogrzewania.

Najczęściej wybierane jest ogrzewanie podłogowe lub tradycyjne grzejniki i piec centralny .

Co natomiast mamy zrobić jeśli potrzebujemy ogrzać pomieszczenie w, którym nie zaplanowaliśmy podpięcia do centralnego ogrzewania? Na rynku jest bardzo dużo rodzajów grzejników elektrycznych.

Grzejnik łazienkowy elektryczny. To bardzo dobre rozwiązanie gdy przez jakieś czynniki w naszej łazience jest zbyt zimno lub ogrzewanie centralne zepsuło się, zawsze możemy dogrzać pomieszczenie grzejnikiem elektrycznym. Grzejnik łazienkowy elektryczny to jednak rozwiązanie tymczasowe lub doraźne. Nie powinno się używać grzejników elektrycznych w łazienkach jest tam dużo wilgoci oraz wody dlatego może to spowodować awarie a nawet zwarcia elektryczne.

Grzejnik łazienkowy w domku letniskowym. To najlepsze rozwiązanie w pomieszczeniach i domach tymczasowych. Jeśli infrastruktura budynku nie pozwala na instalację pieca centralnego możemy zastosować grzejniki elektryczne, które są proste w montażu i obsłudze. Nie musimy mieć żadnej sieci rur doprowadzających wody ani stacji centralnych – grzejnik elektryczny po prostu montujemy na ścianie.

Jedynym warunkiem i rzeczą, która wymaga wcześniejszego planowania to gniazdka do prądu, które najlepiej jak znajdują się zaraz przy zamontowanym grzejniku.

Grzejnik pokojowy elektryczny to dobre rozwiązanie jeśli potrzebujemy dogrzać pomieszczenie. Jeśli jednak pomieszczenie jest duże to używanie na co dzień kilku grzejników elektrycznych może być mało ekonomiczne.

Jeśli wahamy się jaki grzejnik wybrać skontaktuj się ze specjalistami, którzy obliczą czy grzejnik elektryczny jest dla Ciebie opłacalny.

Previous W jakich sytuacjach wynajem łóżka rehabilitacyjnego to optymalne wyjście?
Next Gwiazdy sportu zawitały do Czerwina

Może to Ci się spodoba

Święto Policji w KPP w Krakowie

Dzisiaj w Komendzie Powiatowej Policji w Krakowie, odbyła się uroczystość upamiętniająca 98 rocznicę powstania polskiej Policji. W obchodach udział wzięli: insp. Krzysztof Król, Komendant Powiatowy Policji w Krakowie, mł. insp.

Małopolscy policjanci zatrzymali 3 oszustów wyłudzających pieniądze od starszych osób metodą na „wypadek krewnego”

Małopolscy policjanci zatrzymali 3 oszustów wyłudzających pieniądze od starszych osób metodą na „wypadek krewnego”. To tzw. „kurierzy” – grozi im 8 lat pozbawienia wolności. Dwóch z nich zostało zatrzymanych z

Utrudnienia na autostradzie A4 w miejscowości Staniątki – w kierunku Krakowa

W związku z naprawą lewego pasa jezdni północnej autostrady A4 – wysokość miejscowości Staniątki na odcinku 400 metrów (od km 436+300 do km 436+700) w poniedziałek 7 sierpnia 2017r. od godz. 05:00

Inauguracja „Bezpiecznych Wakacji 2017” z sądeckimi policjantami

Bezpieczne Wakacje 2017 uważamy za otwarte! Takim okrzykiem w minioną sobotę (24 czerwca), zainaugurowano rozpoczynające się wakacje. Festyn na płycie rynku odbył się z udziałem sądeckich policjantów, którzy promowali zasady

Spotkanie robocze dotyczące przygotowań Sesji Komitetu Światowego Dziedzictwa UNESCO

Dzisiaj (27.03.br.) w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie odbyło się spotkanie robocze przedstawicieli służb  zaangażowanych w przygotowanie Sesji Komitetu Światowego Dziedzictwa UNESCO. 41 Sesja Komitetu Światowego Dziedzictwa UNESCO  odbędzie się

Uroczyste obchody Święta Policji w Małopolsce

Dzisiaj na Placu przed Oświęcimskim Centrum Kultury odbyły się wojewódzkie obchody Święta Policji z udziałem Zastępcy Komendanta Głównego Policji nadinsp. Heleny Michalak. Uroczystość objął honorowym patronatem Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusz Błaszczak. Ważnym punktem

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź