Rodzinny Rajd Rowerowy na powitanie lata!

Rodzinny Rajd Rowerowy na powitanie lata!

Rodzinne Rajdy Rowerowe zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem, co miało miejsce również w sobotę, 17 czerwca. Pogoda nie wystraszyła rowerzystów i na starcie wydarzenia organizowanego przez Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrołęce we współpracy z Gminą Rzekuń stanęła pokaźna grupa sympatyków rowerowych wycieczek.

Uczestnicy kilka minut po godz. 10 wyruszyli ze stadionu i udali się w kierunku Nowej Wsi Wschodniej, a następnie Przytuł Starych, gdzie po przejechaniu pierwszych 10 kilometrów zaplanowano postój. Po kilkunastu minutach przerwy na uzupełnienie płynów oraz konserwację rowerów można było ruszać dalej. Uczestnikom pozostało do pokonania 20 kilometrów, gdyż cała trasa rajdu liczyła ich 30.

Cykliści po przejechaniu przez miejscowości Rozwory oraz Zabiele udali się w kierunku Suska Starego, gdzie czekali na nich z poczęstunkiem przedstawiciele gminy Rzekuń, na czele z Wójtem Bartoszem Podolakiem.

Po przerwie do pokonania pozostał już tylko ostatni odcinek trasy prowadzący przez miejscowości Ławy oraz Goworki, z finiszem na plaży miejskiej w Ostrołęce. Uczestnicy w komplecie stawili się w miejscu docelowym.

Po przejechaniu trasy przyszła pora na udekorowanie dzieci oraz młodzieży biorących udział w wydarzeniu. Każdy z nich otrzymał pamiątkowy medal oraz nagrodę rzeczową. Młodzi bohaterowie rajdu odebrali upominki z rąk Przewodniczącego Rady Miasta Ostrołęki Wojciecha Zarzyckiego, Wójta Gminy Rzekuń Bartosza Podolaka, Wiceprzewodniczącego Rady Miasta Ostrołęki Jakuba Frydryka, radnego Mariusza Łuby oraz zastępcy dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrolęce Roberta Wojdyny.

Niespodzianką dla uczestników był występ taneczny dziewcząt z Bezwahania Dance Center Ostrolęka.

Podczas trwania imprezy panowała niezwykle przyjazna atmosfera, a rowerzystom uśmiech nie schodził z twarzy. Tego typu inicjatywy to dla każdego wspaniała forma aktywnego spędzenia czasu, czy też nawiązania nowych znajomości. Przedział wiekowy był obszerny – od osób starszych po najmłodszych miłośników przejażdżek rowerowych.

Serdecznie zapraszamy na następny Rodzinny Rajd Rowerowy z okazji pożegnania wakacji, który odbędzie się w niedzielę, 27 sierpnia.

Źródło: Urząd Miejski w Ostrołęce

Previous Seniorada pod hasłem "Seniorzy łączą pokolenia"
Next 51. Otwarte Mistrzostwa Polski w Ringo

Może to Ci się spodoba

5 X PODIUM DLA MKKK NA BUSHI-DO CUP 2022

9 kwietnia zawodnicy MKKK wzięli udział w Ogólnopolskim Turnieju Karate – Kata & Kumite – Bushi-Do CUP 2022, który zgromadził ponad pół tysiąca zawodników z 45 klubów z całej Polski.

Marcin Różalski poprowadził seminarium szkoleniowe

Jeden z najlepszych polskich zawodników w K1 Marcin Różalski był gościem Uczniowskiego Klubu Sportowego Fight Academy i Miasta Ostrołęka. W hali MZOSTiIT przy ulicy Partyzantów na osiedlu Wojciechowice w Ostrołęce przeprowadził

51. Otwarte Mistrzostwa Polski w Ringo

W 2023 roku, gmina Lelis gościła uczestników 51. Otwartych Mistrzostw Polski w Ringo. Wyłoniono indywidualnych Mistrzów Polski w siedemnastu kategoriach indywidualnych i w sześciu drużynowych. Na uroczystości inauguracji Mistrzostw obecni byli: dr Krystyna

Przyjdź na spotkanie z Przemysławem Zyśkiem

Kultownia działająca przy Ostrołęckim Centrum Kultury zaprasza na pierwsze tegoroczne spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy przy herbacie”, które odbędzie się 8 stycznia o godz. 15.00. – Gościem będzie Przemysław Zyśk –

Ogólnopolski Festiwal Mażoretek

W miniony weekend hala im. A. Gołasia stała się taneczną stolicą Polski. W sobotę, 9 kwietnia odbyły się Mistrzostwa Polski Kadetek Związku Sportowego Mażoretek. Następnego dnia tancerki zaprezentowały się podczas

Dzieci i młodzież powalczą w turnieju tenisa ziemnego

Prezydent Miasta Ostrołęki Łukasz Kulik zaprasza do udziału w Turnieju Tenisa Ziemnego na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. W ramach Sportowych Wakacji w Mieście zostaną przeprowadzone zawody dla dzieci i młodzieży

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź