Wypadek śmiertelny- apelujemy o odpowiedzialność i ostrożność

Wypadek śmiertelny- apelujemy o odpowiedzialność i ostrożność

Wczoraj na terenie gm. Czerwin doszło do wypadku drogowego. Niestety w jego wyniku śmierć poniósł 4-letni chłopiec, natomiast kierowca auta został z obrażeniami ciała zabrany do szpitala. Jak ustalono w ogóle nie powinien on znajdować się na drodze w roli kierowcy, ponieważ nie miał prawa jazdy, posiadał natomiast orzeczony sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Ze wstępnych ustaleń również wynika, że 30-latek mógł znajdować się pod wpływem alkoholu.

Wczoraj wieczorem do dyżurnego ostrołęckich policjantów wpłynęło zgłoszenie dotyczące poważnego wypadku drogowego, który miał miejsce w m. Gucin (gm. Czerwin). Na miejsce natychmiast skierowano ostrołęckich policjantów oraz służby ratunkowe.

Według wstępnych ustaleń kierujący audi 30-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego jadąc od Suchcic na łuku drogi w prawo stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo uderzył w drzewo.

Wraz z nim podróżował jego 4-letni syn, który niestety w wyniku zdarzenia poniósł śmierć na miejscu, natomiast kierowca audi z obrażeniami ciała został zabrany do szpitala.

Ostrołęccy policjanci w trakcie prowadzonych czynności ustalili, że 30-latek nie posiada prawa jazdy oraz że został wobec niego orzeczony sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, który obowiązuje do 2026 roku. Ponadto jak wynika ze wstępnych ustaleń mężczyzna w chwili zdarzenia mógł znajdować się pod wpływem alkoholu.

Na miejscu pod nadzorem prokuratora policjanci wraz z technikiem kryminalistyki wykonali wiele czynności procesowych w postaci, m.in. przesłuchania świadków zdarzenia, wykonaniu zdjęć, szkiców oraz oględzin  miejsca zdarzenia, jak i pojazdu biorącego w nim udział. Wszystko po to, aby jak najdokładniej wyjaśnić wszystkie okoliczności tego wypadku.

Źródło: Komenda miejska Policji w Ostrołęce

Previous Trasa „Disney Księżniczki Koncert” już wkrótce odwiedzi Wrocław i Gdańsk. Bilety do magicznej krainy bajek są nadal dostępne!
Next Prace remontowe ulic

Może to Ci się spodoba

Wadowice. Obywatel uniemożliwił dalszą jazdę pijanemu kierowcy, który miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie

55 – letni mieszkaniec Skawiny nie bacząc na konsekwencje karne, ani zagrożenie, które mógł stworzyć na drodze, wsiadł do samochodu mając w organizmie blisko 3 promile alkoholu. Mężczyzna kierował samochodem

Policjanci z VIII Komisariatu Policji w Krakowie zatrzymali kwestującego na rzecz nieistniejącej fundacji

Policjanci z VIII  Komisariatu Policji w Krakowie zatrzymali oszusta , który udając głuchoniemego wyłudzał pieniądze od przechodniów na nieistniejącą fundację. Wg. zgłoszenia młody, niepełnosprawny  człowiek miał pojawić się w okolicach Ronda

Policjanci krakowskiego Oddziału Prewencji Policji zatrzymali 3 mężczyzn podejrzanych o rozbój

W nocy z niedzieli na poniedziałek 38-letni mieszkaniec województwa świętokrzyskiego w oczekiwaniu na odjazd pociągu spędzał czas w okolicy galerii handlowej. Mężczyzna zauważył, ze jest obserwowany przez trzech mężczyzn, którzy

Policjanci zatrzymali zuchwałego złodzieja papierosów

W poniedziałek (tj. 3 lipca 2017 r.), w godzinach wczesnoporannych, funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Zabierzowie zatrzymali 50 – letniego złodzieja wyrobów tytoniowych. Mężczyzna kradł kartony z paczkami papierosów z

Szarpał młodą kobietę i popychał – ostrołęccy policjanci ruszyli z pomocą

Policjanci z Ostrołęki zatrzymali mężczyznę, który na jednej z ulic naszego miasta szarpał i popychał młodą kobietę. Następnie skierował swoją agresję wobec interweniujących policjantów, został szybko obezwładniony. Ostatecznie krewki 37

Krakowskie CBŚP zabezpieczyło narkotyki warte 350 tys. złotych

Zatrzymanie 10 osób, zabezpieczenie narkotyków wartych prawie 350 tys. złotych i broni palnej Magnum 44 – to finał działań policjantów krakowskiego CBŚP przy współpracy z policjantami z Wieliczki i Krakowa.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź