Wypadek śmiertelny- apelujemy o odpowiedzialność i ostrożność

Wypadek śmiertelny- apelujemy o odpowiedzialność i ostrożność

Wczoraj na terenie gm. Czerwin doszło do wypadku drogowego. Niestety w jego wyniku śmierć poniósł 4-letni chłopiec, natomiast kierowca auta został z obrażeniami ciała zabrany do szpitala. Jak ustalono w ogóle nie powinien on znajdować się na drodze w roli kierowcy, ponieważ nie miał prawa jazdy, posiadał natomiast orzeczony sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Ze wstępnych ustaleń również wynika, że 30-latek mógł znajdować się pod wpływem alkoholu.

Wczoraj wieczorem do dyżurnego ostrołęckich policjantów wpłynęło zgłoszenie dotyczące poważnego wypadku drogowego, który miał miejsce w m. Gucin (gm. Czerwin). Na miejsce natychmiast skierowano ostrołęckich policjantów oraz służby ratunkowe.

Według wstępnych ustaleń kierujący audi 30-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego jadąc od Suchcic na łuku drogi w prawo stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo uderzył w drzewo.

Wraz z nim podróżował jego 4-letni syn, który niestety w wyniku zdarzenia poniósł śmierć na miejscu, natomiast kierowca audi z obrażeniami ciała został zabrany do szpitala.

Ostrołęccy policjanci w trakcie prowadzonych czynności ustalili, że 30-latek nie posiada prawa jazdy oraz że został wobec niego orzeczony sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, który obowiązuje do 2026 roku. Ponadto jak wynika ze wstępnych ustaleń mężczyzna w chwili zdarzenia mógł znajdować się pod wpływem alkoholu.

Na miejscu pod nadzorem prokuratora policjanci wraz z technikiem kryminalistyki wykonali wiele czynności procesowych w postaci, m.in. przesłuchania świadków zdarzenia, wykonaniu zdjęć, szkiców oraz oględzin  miejsca zdarzenia, jak i pojazdu biorącego w nim udział. Wszystko po to, aby jak najdokładniej wyjaśnić wszystkie okoliczności tego wypadku.

Źródło: Komenda miejska Policji w Ostrołęce

Previous Trasa „Disney Księżniczki Koncert” już wkrótce odwiedzi Wrocław i Gdańsk. Bilety do magicznej krainy bajek są nadal dostępne!
Next Prace remontowe ulic

Może to Ci się spodoba

Pod wpływem narkotyków krzyczał, że w jego mieszkaniu znajdują się trzy martwe osoby

Policjanci z VI Komisariatu Policji zatrzymali 23-letniego chłopaka, który po zażyciu środków odurzających wybiegł na ulice krzycząc, że w jego mieszkaniu znajdują się martwe osoby. Chłopak został zatrzymany, a w

Poszukiwany do odbycia kary zatrzymany przez policjantów z Myszyńca

Bardzo dobrze przeprowadzona akcja i świetne rozpoznanie rejonu służbowego przez policjantów z Komisariatu Policji w Myszyńcu pozwoliło na zatrzymanie 52- latka, który od dłuższego czasu był poszukiwany do odbycia kary

Okradli magazyn, w którym przechowywane były elektronarzędzia. Przestraszeni wizją więzienia postanowili oddać skradziony łup

Policjanci z VI Komisariatu Policji w Krakowie zatrzymali sprawców włamania do jednego z magazynów w centrum Krakowa, w którym były przechowywane elektronarzędzia. Wartość skradzionego sprzętu to prawie 42 tysiące złotych.

Policjanci z Ostrołęki skutecznie zwalczają pijanych kierowców

Tylko podczas minionej doby ostrołęccy policjanci udaremnili jazdę czterem nieodpowiedzialnym kierowców, którzy zdecydowali się wsiąść za kierownicę na „podwójnym gazie’’. Kierującym zatrzymano prawa jazdy, w najbliższym czasie będą oni odpowiadać

Dzielnicowi zatrzymali poszukiwanego dealera narkotyków

Dzielnicowi z VI Komisariatu Policji w Krakowie zorganizowali zasadzkę na znanego im dealera narkotyków, poszukiwanego do osadzeniaw zakładzie karnym. Niespodziewający się niczego 29-latek został zatrzymany. 29-letni mieszkaniec Krakowa, był poszukiwany

35-latek zatrzymany przez policjantów III Komisariatu Policji w Krakowie trzymał w zamrażalniku narkotyki ukryte w pudełku po margarynie

Od pewnego czasu, policjanci Zespołu Operacyjno Rozpoznawczego III Komisariatu Policji w Krakowie mieli podejrzenia, że w jednym z mieszkań  w krakowskiej dzielnicy Krowodrza, młody mężczyzna może posiadać większą ilość narkotyków.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź